Onze boeken

Delen: Facebook Twitter

Eenmaal, Andermaal! Boekveilingen van enkele bijzondere Nederlandse collecties in de twintigste en vroeg- eenentwintigste eeuw

Door Peter Pruimers e.a.

CategorieBoekdrukkunst & Boeken
Boeknummer#353319
TitelEenmaal, Andermaal! Boekveilingen van enkele bijzondere Nederlandse collecties in de twintigste en vroeg- eenentwintigste eeuw
AuteurPeter Pruimers & Truusje Goedings (samenstelling)
BoektypeGebonden hardcover
UitgeverijAmsterdam : De Buitenkant
Jaar van uitgave2021
ISBN10908305215X
ISBN139789083052151
TaalNederlands
BeschrijvingOriginele bruine linnne band met goud decoratie, leeslint, illustraties in kleur en z/w, groot 8vo.
Pagina's471
ConditieGoed — Rug iets scheef.
Prijs€ 25,00
ToevoegenToevoegen aan winkelwagen

Zie ook

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.