Onze boeken
Eenmaal, Andermaal! Boekveilingen van enkele bijzondere Nederlandse collecties in de twintigste en vroeg- eenentwintigste eeuw
Door Peter Pruimers e.a.
| Categorie | Boekdrukkunst & Boeken |
| Boeknummer | #353319 |
| Titel | Eenmaal, Andermaal! Boekveilingen van enkele bijzondere Nederlandse collecties in de twintigste en vroeg- eenentwintigste eeuw |
| Auteur | Peter Pruimers & Truusje Goedings (samenstelling) |
| Boektype | Gebonden hardcover |
| Uitgeverij | Amsterdam : De Buitenkant |
| Jaar van uitgave | 2021 |
| ISBN10 | 908305215X |
| ISBN13 | 9789083052151 |
| Taal | Nederlands |
| Beschrijving | Originele bruine linnne band met goud decoratie, leeslint, illustraties in kleur en z/w, groot 8vo. |
| Pagina's | 471 |
| Conditie | Goed — Rug iets scheef. |
| Prijs | € 25,00 |
Zie ook
Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.