Onze boeken

Delen: Facebook Twitter

Asterix en de kerncentrales

Door Roofdruk

Asterix en de kerncentrales
CategorieStrips
Boeknummer#330210
TitelAsterix en de kerncentrales . . .of het recht van de sterkste
AuteurRoofdruk
BoektypePaperback
UitgeverijZonder uitgever
Jaar van uitgavecirca 1980
TaalNederlands
BeschrijvingOorspronkelijk geniet omslag, softcover, strip in z/w, 4to.
Pagina's48
ConditieGoed — Hoekje kaft voorzijde boven en eerste bldzijdne krullen iets op; kleine beschadiging voorplat.
Prijs€ 8,00
ToevoegenToevoegen aan winkelwagen

Zie ook

Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.