Onze boeken
Asterix en de kerncentrales
Door Roofdruk
| Categorie | Strips |
| Boeknummer | #330210 |
| Titel | Asterix en de kerncentrales . . .of het recht van de sterkste |
| Auteur | Roofdruk |
| Boektype | Paperback |
| Uitgeverij | Zonder uitgever |
| Jaar van uitgave | circa 1980 |
| Taal | Nederlands |
| Beschrijving | Oorspronkelijk geniet omslag, softcover, strip in z/w, 4to. |
| Pagina's | 48 |
| Conditie | Goed — Hoekje kaft voorzijde boven en eerste bldzijdne krullen iets op; kleine beschadiging voorplat. |
| Prijs | € 8,00 |
Zie ook
Onze gebruikte boeken verkeren in goede tweedehands staat, tenzij hierboven anders beschreven. Kleine onvolkomenheden zijn niet altijd vermeld.